Sarnaselt paljudele teistele kasutab ka meie veebileht „küpsisteks“ kutsutavaid tekstifaile, mille eesmärk on aidata meil lehte arendada ja tagada teile parim kasutajakogemus.
Selle veebilehe omanik ja haldaja on Mänguväli OÜ. Küpsiste kasutamine võib tähendada ka isikuandmete töötlemist. Meie veebilehe kasutamisega annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks. Küpsiste mitte lubamine võib piirata veebilehe kasutusmugavust ja võimalusi.

Mis on “küpsised”?

Küpsis (cookie) on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale.

Küpsised ise kasutaja arvutist informatsiooni ei loe ega internetiavarustesse ei saada.

KÜPSISTE EESMÄRK

Võrgulehed ja e-poed kasutavad küpsiseid, et pakkuda kasutajatele isikupärasemat kasutuskogemust ja mugavamat võrgulehel navigeerimist. Näiteks võimaldavad küpsised võrgulehel meelde jätta kasutaja eelistusi (keele valik) või jätta vahele igakordne võrgulehele sisselogimine. Üldjuhul kasutatakse küpsiseid statistiliste andmete kogumiseks, jälgides kasutajate eelistusi võrgulehtede külastamisel. Kasutajale see otsest ohtu ei kujuta.